Selfpublishing

Selfpublishing

Samopublikowanie (tzw. selfpublishing) jest obecnie dostępne niemal dla każdego. Dzięki temu stało się bardzo popularną alternatywną formą finalizowania swoich projektów dla osób, które nie mogą lub nie chcą znaleźć wydawnictwa. Oczywiście taka metoda publikowania własnych treści również niesie za sobą pewne wyzwania, jednakże z chęcią pomogę Ci poradzić sobie z nimi możliwie jak najlepiej. 

Posiadam doświadczenie, którym mogę się z Tobą podzielić w zakresie opracowywania koncepcji publikacji, jej składu, korekty czy przygotowywania do druku. Przeprowadzę Cię także przez takie czynności jak np. nadawanie numeru ISBN Twojej publikacji. Moja pomoc dotyczy nie tylko książek mających pojawić się w druku, ale również e-booków czy innych form cyfrowej publikacji. 

Dla wielu osób marzących o wydaniu własnego woluminu sporym wyzwaniem jest opracowanie ciekawej, dopełniającej treść okładki. Nawet jeśli nie po niej ocenia się zawartość, to z pewnością trudno nie uznać jej znaczenia dla powodzenia Twojego wydawnictwa. W związku z tym – w oparciu o doświadczenie fotograficzne i graficzne – z przyjemnością przygotuję dla Ciebie okładkę Twojej książki (wydawanej także w formie elektronicznej). Do projektów podchodzę w sposób indywidualny tak, aby oprawa Twojej publikacji korespondowała z tym, co chcesz za jej pośrednictwem przekazać czytelnikom. 

W celu poznania szczegółów współpracy zapraszam do kontaktu.