O mnie

Mikołaj Konkiewicz

Nazywam się Mikołaj Konkiewicz i zajmuję się fotografią oraz różnego rodzaju działaniami związanymi z mediami wizualnymi. Jestem absolwentem Uniwersytetu Artystycznego w Poznaniu na kierunku Fotografia, który ukończyłem broniąc tytuł magistra. Swoją pasję realizuję poprzez uprawianie fotoreportażu, fotografii artystycznej, teatralnej czy koncertowej. 

.

Uwielbiam także pracę ze słowem, co wykorzystuję zarówno za sprawą pisania o fotografii jako redaktor blogowy i na portalach branżowych, a także w działaniach artystycznych. W tej drugiej formie wyrażam się poprzez pisanie poezji, a tekst bywa także dopełnieniem fotografii. Doświadczenie w zakresie sztuk wizualnych wykorzystuję również przy realizacji projektów graficznych czy stron internetowych. 

.

Zapraszam do zapoznania się z moją pełną ofertą, aby poznać charakterystykę podejmowanych przeze mnie realizacji. Ponadto zachęcam do poznania mnie bliżej za sprawą biogramu i artist statement oraz śledzenia mojego autorskiego bloga Rok Świetlny (1LY) czy profili w mediach społecznościowych (Facebook i Instagram).  


fot. Paulina Konkiewicz